- HP INC.
- Ново

Цена
€23 19 / 45 36 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 903XL - 8.5 ml - High Yield - cyan - original - Officejet - ink cartridge - for Officejet 6950
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
The HP 903XL ink cartridge is designed for performance in your HP Officejet printer. With a high yield of 750 pages, this cartridge ensures that you can produce vibrant and clear prints for various tasks, from documents to graphics. Featuring pigmented ink, the prints are high in quality and resistant to fading, making it ideal for important documents. The cartridge comes with an anti-counterfeit label with a QR code, providing peace of mind by confirming authenticity.
The 8.5 ml capacity of the HP 903XL ensures that you can tackle larger printing projects without frequent replacements. UL ECOLOGO certified inks highlight HP's commitment to environmental responsibility, making this cartridge an eco-friendly choice for your printing needs. Experience reliable printing with the convenience and efficiency that the HP 903XL ink cartridge brings to your workspace.
The 8.5 ml capacity of the HP 903XL ensures that you can tackle larger printing projects without frequent replacements. UL ECOLOGO certified inks highlight HP's commitment to environmental responsibility, making this cartridge an eco-friendly choice for your printing needs. Experience reliable printing with the convenience and efficiency that the HP 903XL ink cartridge brings to your workspace.
| Description | |
|---|---|
| Marketing Description | The HP 903XL ink cartridge is designed for performance in your HP Officejet printer. With a high yield of 750 pages, this cartridge ensures that you can produce vibrant and clear prints for various tasks, from documents to graphics. Featuring pigmented ink, the prints are high in quality and resistant to fading, making it ideal for important documents. The cartridge comes with an anti-counterfeit label with a QR code, providing peace of mind by confirming authenticity. |
| General | |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 27 g |
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Shipping Depth | 2.3 cm |
| Shipping Height | 11.35 cm |
| Shipping Weight | 41 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 8.5 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 750 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet 6950 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | The HP 903XL ink cartridge is designed for performance in your HP Officejet printer. With a high yield of 750 pages, this cartridge ensures that you can produce vibrant and clear prints for various tasks, from documents to graphics. Featuring pigmented in |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 8.5 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 750 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | HP Officejet 6950 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 27 g |
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Shipping Depth | 2.3 cm |
| Shipping Height | 11.35 cm |
| Shipping Weight | 41 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




